رنگ‌های زرد و طوسی در دکوراسیون اتاق نشیمن

رنگ‌های زرد و طوسی در کنار هم ترکیبی بسیار مدرن و شیک می‌سازند. استفاده مناسب از این دو رنگ در دیوارها و وسائل می‌تواند جذابیت بصری ویژه‌ای به محیط ببخشد. جلوه طبیعی که به واسطه استفاده از این رنگ‌ها ایجاد می‌شود، حسی مثبت، آرام‌بخش و دنج در محیط اتاق‌ها ایجاد می‌کند.

در ادامه در مورد این ترکیب رنگی و ایده‌هایی خلاقانه بیشتر بخوانید و تصاویر بیشتری ببینید.

 

کاغذدیواری گلدار با ترکیب زرد و طوسی در محیط

yellow-and-grey-living-room-1

ترکیب گل‌های پامچال زرد و رنگ طوسی در کاغذ دیواری تصویر فوق، هارمونی جذاب و لذت‌بخشی ساخته که در کنار اثاثیه چوبی، محیطی دنج مهیا کرده است. رنگ طوسی روشن برای شومینه انتخاب شده تا تعادل بیشتری را در محیط ایجاد کند.

مبلمانی با روکش خردلی در اتاقی با دیوارهای طوسی

yellow-and-grey-living-room-2

استفاده از یک رنگ طوسی خنثی برای دیوارها در کنار انتخاب رنگ مناسبی همچون خردلی برای مبلمان، اثاثیه را به حرف می‌آورد. چنین ترکیبی می‌تواند جلوه‌ای جذاب، قدرتمند و چشمگیر ایجاد کند که با کمک وسائلی با رنگ‌های تیره و براق -همچون کوسن‌ها و میز عسلی- می‌تواند جذابیت محیط را افزایش دهد.

انتخاب رنگ زرد برای دیوارها

yellow-and-grey-living-room-3

دکوراسیون ساده الزاما نباید کسل‌کننده و بی‌روح باشد. با کمک گرفتن از رنگ‌های زرد و طوسی در دکوراسیون یک اتاق نشیمن ساده، می‌توان به چنین محیط‌هایی نیز جذابیت دوچندان بخشید. استفاده از رنگ زرد روشن در دیوارها، لباسی جذاب بر تن اتاق می‌پوشاند. به‌علاوه، کاناپه‌های ساده با روکشی از رنگ خاکستری، می‌توانند با کوسن‌های زرد جلوه چشمگیری به خود بگیرند.

مبلمان زرد و خاکستری در محیطی هنری

yellow-and-grey-living-room-4

برای ساختن یک اتاق نشیمن دنج و راحت با کمک رنگ‌های زرد و خاکستری می‌توانید در کنار استفاده از این رنگ‌ها در اثاثیه، از الگوهای ترکیبی در دیوارها و کوسن‌ها بهره ببرید. انتخاب یک کاغذدیواری جذاب با طرح‌های آرامبخش و البته حاوی رنگ‌های زرد و طوسی می‌تواند در ایجاد جذابیت برای یک اتاق نشیمن که بافت چوبی نیز در آن نقش مهم ایفا می‌کند موثر باشد.

اتاق نشیمن مدرن و جذاب

yellow-and-grey-living-room-5

استفاده از رنگ طوسی به عنوان رنگ غالب، فضایی آرامبخش ایجاد می‌کند. در تصویر فوق سعی شده تا با کمک گرفتن از کاغذدیواری‌ای با خطوط افقی، جلوه‌ای بزرگ و وسیع به محیط داده شود. با کمک عکس‌های سیاه و سفید، در دکوراسیون دیوار، فضایی مدرن‌تر ایجاد شده است. در کنار تمامی المان‌های فوق، سعی شده با کمک گرفتن از رنگ زرد در قفسه البته کوسن‌ها در کنار گل‌های روی میز، این جلوه مدرن بهتر و بیشتر تثبیت شود.

خاکستری کمرنگ و لیمویی

yellow-and-grey-living-room-6

ترکیب تُن‌های رنگی روشن و کمرنگ از این دو رنگ می‌تواند به روشنایی کلی فضا کمک کند. یک کاغذدیواری با رنگ روشن و الگوهای ظریف می‌تواند در کنار استفاده از رنگ‌هایی همچون لیمویی در اسباب و اثاثیه، قالبی لطیف و دنج و فضایی پرنور را ایجاد کند و در عین حال در چنین فضایی می‌توان با کمک رنگ‌های تیره‌تر روی نقاطی خاص مثل قفسه کتاب‌ها و میز اتاق نشیمن، مانورهای جالبی داد.

رنگ زرد برای شومینه

yellow-and-grey-living-room-7

شومینه از مهمترین نقاط تمرکز در اتاق به حساب می‌آید. دکور یک اتاق با رنگی خنثی همچون طوسی، می‌تواند جذابیت فضا را کم کند، اما استفاده هوشمندانه از رنگ زرد در چنین محیطی و انتخاب آن برای یک نقطه تمرکز قوی همچون شومینه، فضا را مدرن و جذاب جلوه می‌دهد. نتیجه اتاقی پر انرژی و به‌روز است که تعادل در آن به طرز هوشمندانه‌ای برقرار شده است.

ایجاد حس گرما با ترکیب زرد و خاکستری در اتاق نشیمن

yellow-and-grey-living-room-88

استفاده از رنگ‌های خاکستری و زرد کمرنگ می‌تواند هارمونی‌ای آرامبخش و جذاب به محیط ببخشد. دیوارهایی با رنگ لیمویی و استفاده از مبل‌های راحتی با رنگ‌های روشن، فضایی دنج و راحت می‌سازد. فضا با کمک اثاثیه راحت و رنگ‌های روشن می‌تواند شخصیتی جذاب و پر از گرما برای فضای اتاق نشیمن ایجاد کند.

استفاده از اشکال هندسی

yellow-and-grey-living-room-9

استفاده از تصاویر هندسی در دیوارها، شکل چراغ‌ها، بافت فرش کف و حتی الگوهای کوسن‌ها می‌تواند جلوه‌ای مدرن به محیط ببخشد. این ترکیب‌ها در کنار استفاده از رنگ‌های خاکستری و زرد، فضای اتاق نشیمن را مدرن و جذاب می‌کند.

۲۵

نظر دهید

پاسخ دهید

مدوپد | فروشگاه محصولات سفارشی
Logo
Enable registration in settings - general