شور و هیجان را به فروش برسانید

به جامعه هنرمندان مدوپد عضو شو، فروش رو از امروز شروع میشه

با هر هنرمند یا کسی که خوش ذوق است تماس بگیر، ما جایی رو  برای اینکه هر طرح و نقشی که دوست داری رو ازش پول دربیاری، اینجا قرار نیست هیج کارفرما یا فرد دیگری روی طرح شما نظر دهد.با حال نیست!!
هزاران هنرمند در سرتاسردنیا این شیوه را موفق‌ترین مدل می دانند. بطوریکه شما مستمر می توانید فروش داشته باشید و هرچقدر می گذرد فروشگاه شما غنی تر شده و تعداد فروش شما بیشتر می شود.
ما قول می دهیم در کنار شما محصول جدیدی را به محصولاتمان اضافه کنیم تا شما فروش بیشتری داشته باشید، ما قول می دهیم در کنار شما بازاریابی کنیم تا مشتریان بیشتری آثار و هنر شما را مشاهده نمایند. از زمانی که فروش صورت می‌گیرد تا اینکه محصول  به دست مشتری می رسد ما تعهد می دهیم.

یک طراح مدوپد باشید، آسانرایگان است

getimage (1)
اثر هنری رو خلق کن

هنر زیبای خودت را در با هر ابزاری که دوست داری ایجاد کن، به ۱۰۰ محصول اضافه کن

getimage (2)
در فروشگاه ارائه کن

محصولی که بیانگر هنر زیبایت هست را بازار شلوغ ما عرضه بنما

getimage (3)
با آرامش

از زمان سفارش قراراست ما همه هماهنگی ها رو انجام دهیم. شما در آرامش باشید

getimage (8)
پول رو بردارید

سهم فروش خودتان را خودتان اعلام کنید

قیمت نهایی را شما مشخص نمایید: قیمت پایه + ۱۰٪۲۰٪۳۰٪۴۰٪( هر چی شما بگی) سهم هنرمند

ما قیمت محصول اگر با صفحه سفید تولید کنیم رو به شما اعلام می کنیم. شما  با توجه به بازار، ارزشی که طرحتون داره یا تصویری که از میزان فروش دارید  سهم تون رو مشخص کنید.  در تعریف قیمت نهایی اختیار شماست 

فرض کنید هزینه تولید و پلتفرم محصول پرده پانچی ما ۱۸۰ هزار تومان باشد. اگر شما ۲۰ درصد سهم برای خودتان اعلام نمایید .  ما در فروشگاه ۲۱۶ هزار تومان به فروش می رسانیم. که ۳۶ هزارتومان سهم شما و ۱۸۰ هزاز تومان سهم ما خواهد بود

ما به دنبال این هستیم که شما بیشترین اختیار و قدرت در فروش آثار خودتان داشته باشید، در انتخاب محصولاتی که قراراست به فروش برسد، در قیمت نهایی محصول و نهایتا اینکه هر زمان که تمایل داشتید می توانید فروش یک طرح را متوقف نمایید.

اگر قرار باشد تخفیف یا حراجی صورت گیرد از سهم مدوپد انجام می گیرد​

گاهی پیش میاد که بنا به کمپین های تیم بازاریابی و فروش جشنواره‌های مبتنی بر تخفیف خواهیم داشت ما از سهم خودمان تخفیف خواهیم داد و سهم شما تغییر کمی خواهد نمود. 

مدوپد | فروشگاه محصولات سفارشی
Logo
Enable registration in settings - general