چند راهکار ساده برای مرتب نگه‌داشتن میزهایی که کشو ندارند

در فضاهای کوچک، پیدا کردن جا برای میزتحریر کوچک دشوار است، حالا فرض کنید بخواهید میزی بزرگ با کشوهای فراوان نیز در اتاق کوچک جای‌دهید. خبر خوب این که نیازی به میز کشو دار نیاز ندارید. تنها کافیست از فضاهایی که در اختیار دارید به بهترین شکل استفاده کنید. در ادامه این مطلب چند راهکار ساده برای استفاده بهینه از فضای کم میز به شما آموزش خواهیم داد.

 

از پایه برای مانیتور استفاده کنید

مرتب نگه‌داشتن میز بدون کشو

اگر روی میز کامپیوتر خود را قرار داده‌اید یا مانتیور استفاده می‌کنید، یک راه آسان برای به دست آوردن فضای اضافه این است که صفحه نمایش را روی یک پایه قرار دهید تا بالاتر از سطح میز قرار گیرد و بتوانید از فضای زیر آن استفاده مفیدتری بکنید.

از فضای دیوار نهایت بهره را ببرید

شاید فضایی پر از کشو زیر میز خود نداشته باشید، اما با استفاده از چند طبقه و نگه‌دارنده می‌توانید وسایل مورد نیاز خود را  همچنان در دسترس نگه‌دارید.

اگر به هر دلیلی نمی‌توانید به دیوار طبقه وصل کنید، می‌توانید از ابزاری مانند آنچه در عکس بالا می‌بینید استفاده کنید تا علاوه بر ظاهر زیبا، فایل‌ها و ابزارهایتان نیز در نزدیکی خود نگه دارید.

یک ریل کناری بسازید

می‌توانید در کناره‌های میز ریل‌هایی برای نگه‌داری از قلم‌ها و سایر وسایل تعبیه کنید. نمونه‌ای از این ریل‌ها را در عکس بالا می‌بینید.

یا می‌توانید با استفاده از میله‌هایی که بین پایه‌های میز قرار می‌دهید، فضایی اضافه برای برخی ابزارهای خاص بسازید؛ مانند شکل زیر:

از سینی‌ها و نظم‌دهنده‌ها استفاده کنید

وقتی میز شما کشو ندارد، استفاده از سینی‌ها می‌تواند راه‌کار خوبی برای سامان دادن به وسایل کاغذی و کتاب‌چه‌ها باشد.

اگر ارتفاع میزتان بلند است و وقتی می‌نشینید به پایتان گیر نمی‌کند می‌تواند زیر آن کشوی ریلی نصب کنید و برخی از وسایل مانند کیبرد و یا لپتاپ را در آن نگه دارید.

نظم دادن به میزهای بدون کشو

برگرفته از:

نظر دهید

پاسخ دهید

مدوپد | فروشگاه محصولات سفارشی
Logo
Enable registration in settings - general