فایل ها
فروشگاه اول
فروشگاه ۲
سفارش مسیریابی
مسیریابی سفارش، زمانی که نسخه اصلی در دسترس نباشد، به طور خودکار سفارش شما را به یک ارائه دهنده چاپ جایگزین ارسال می کند. این به شما این امکان را می دهد که در زمان خود صرفه جویی کنید و از از دست دادن فروش به دلیل مشکلات موجود در انبار و تکمیل جلوگیری کنید. ما حتی به یک ارائه‌دهنده چاپ متفاوت در همان قاره یا منطقه مشتری شما می‌رویم، که می‌تواند به صرفه‌جویی در هزینه‌های حمل و نقل، وظایف سفارشی و زمان انجام کار کمک کند.
چگونه کار می کند: ما مطابقت دقیق محصول شما را از یک ارائه دهنده چاپ مشابه (در صورت وجود) پیدا خواهیم کرد.
اگر مطابقت دقیق محصول در دسترس نباشد، با محصولی با کیفیت، رنگ و جنس مشابه جایگزین می‌شود (مگر اینکه در زیر غیرفعال شده باشد). اگر هیچ جایگزینی در دسترس نباشد، سفارش در حالت "در انتظار" قرار می گیرد و می توان آن را به صورت دستی ویرایش کرد.
اگر هزینه بیش از حداکثر هزینه اضافی (تنظیم شده در زیر) باشد، سفارش نیز "در حالت انتظار" قرار می گیرد. در صورت ارسال بین قاره ای، ما سفارش شما را به یک ارائه دهنده چاپ مشابه در کشور مقصد یا قاره مشتری نهایی (در صورت وجود) ارسال می کنیم. اگر نسخه اصلی قادر به انجام بخشی (یا تمام) سفارش شما نیست یا در منطقه جغرافیایی متفاوت از مشتری شما قرار دارد، موارد را به صورت خودکار به یک ارائه دهنده چاپ مشابه هدایت کنید. نمونه هایی از مسیریابی سفارش: مشتری یک کوله پشتی سفارش داد که در حال حاضر با ارائه دهنده چاپ انتخابی شما موجود نیست. ما ارائه‌دهنده چاپ مشابهی را پیدا می‌کنیم که کالا را در انبار دارد و سفارش شما را برای انجام آن ارسال می‌کنیم. شما سفارشی از یک مشتری در آلمان برای یک تی شرت از یک ارائه دهنده چاپ مستقر در ایالات متحده دریافت کردید. ما به‌طور خودکار سفارش را به یک ارائه‌دهنده مشابه واقع در اروپا ارسال می‌کنیم تا در صورت وجود، سفارش را انجام دهد. برپایی تایید سفارش زمان ارسال سفارشات به تولید را انتخاب کنید. پس از ارسال سفارش به تولید، نمی توانید هیچ جزئیاتی را ویرایش کنید یا آن را لغو کنید. تغییرات این تنظیم فقط برای سفارش‌های آتی اعمال می‌شود. کتابچه راهنمای پس از اینکه روی "ارسال به تولید" در پانل سفارش کلیک کردید، سفارش‌ها به تولید ارسال می‌شوند. هزینه در هر سفارش به صورت خودکار در 1 ساعت به صورت خودکار در 24 ساعت هر روز در ساعت معینی به صورت خودکار یک بار شارژ در روز. توجه داشته باشید که زمان بر اساس تنظیمات منطقه زمانی شما محاسبه خواهد شد . 12:00 PM ردیابی تنظیمات اعلان تعداد دفعات دریافت اطلاعات ردیابی را انتخاب کنید. تنظیمات فقط برای سفارشات دستی و نمونه اعمال می شود. به محض در دسترس بودن جزئیات پیگیری به محض در دسترس قرار گرفتن در هر سفارش برای شما ارسال می شود. اگر حجم سفارشات زیاد است، گزینه دیگر را انتخاب کنید. هر روز در ساعت معینی شما روزانه یک ایمیل با تمام اطلاعات ردیابی موجود از آن روز دریافت خواهید کرد. توجه داشته باشید که زمان بر اساس تنظیمات منطقه زمانی شما محاسبه خواهد شد . 12:00 PM من نیازی به ایمیل های ردیابی ندارم ارسال خودکار سفارشات تاخیری به تولید ما به طور مداوم اطلاعات مربوط به محدودیت های حمل و نقل را از ارائه دهندگان چاپ و حامل های خود نظارت می کنیم. با استفاده از این اطلاعات، ما تمام سفارش‌های دریافتی را فیلتر می‌کنیم و آن‌هایی را که قابل تحویل نیستند یا وضعیت تحویل با تأخیر دارند را در حالت تعلیق قرار می‌دهیم. می توانید سفارشات تاخیری را به صورت دستی به تولید ارسال کنید یا ارسال خودکار به تولید را فعال کنید. ارسال سفارشات به تولید به صورت دستی • تمام سفارش‌های دریافتی که محدودیت‌های حمل و نقل اعمال می‌شود، در حالت تعلیق باقی می‌مانند. • می‌توانید سفارش‌های متاثر از تأخیر ارسال را به صورت دستی در صفحه جزئیات سفارش خود به تولید ارسال کنید. • شما نمی توانید سفارش هایی را که به دلیل محدودیت های حمل و نقل لغو شده اند به تولید ارسال کنید. ارسال سفارشات به تولید به صورت خودکار • سفارش‌هایی که تحت تأثیر تأخیر ارسال قرار می‌گیرند، طبق تنظیمات تأیید سفارش شما به تولید ارسال می‌شوند. • سفارش هایی که به دلیل محدودیت های حمل و نقل قابل تحویل نیستند، در حالت انتظار باقی می مانند. تنظیمات ایمیل ایمیل های وضعیت سفارش را دریافت کنید ما روزانه ایمیل هایی حاوی به روز رسانی در مورد سفارشات و وضعیت تولید آنها برای شما ارسال می کنیم.