راهنمای نهایی برای 8 نوع رایج چاپ تی شرت

اردیبهشت 4, 1402
آیا قصد ایجاد تی شرت های سفارشی برای کسب و کار یا رویداد خود را دارید؟ شما باید در مورد انواع مختلف چاپ پیراهن موجود بدانید. در این راهنما، ما به هشت روش رایج چاپ تی شرت، از ابتدایی ترین آنها گرفته تا گلدوزی و حتی تکنیک های ترکیبی نگاه می کنیم. ما با دو روش محبوب چاپ تی شرت شروع می کنیم: چاپ روی صفحه و چاپ مستقیم روی لباس. سپس به سراغ روش‌های انتقال حرارت، از جمله سابلیمیشن و چاپ وینیل می‌رویم. در آخر اما نه کم اهمیت، در مورد انواع دیگر چاپ تی شرت برای دستیابی به نتایج منحصر به فرد صحبت خواهیم کرد. بنابراین، چه به دنبال راه حلی ساده یا پیچیده تر باشید، این راهنما به شما کمک می کند تکنیک چاپ تی شرت مناسب را برای نیازهای خود پیدا کنید.

فهرست مطالب

مدت زمان تخمینی مطالعه: 20 دقیقه

محبوب ترین انواع چاپ تی شرت

دو نوع از پرطرفدارترین انواع چاپ روی تی شرت، که جوهر مستقیماً روی لباس قرار می گیرد، چاپ روی صفحه و چاپ مستقیم روی لباس (DTG) است. در این بخش، هر دو را با دقت بیشتری بررسی خواهیم کرد و مزایا و معایب آنها را مورد بحث قرار خواهیم داد.

چاپ مستقیم روی لباس (DTG)

چاپ مستقیم روی لباس یا DTG از یک چاپگر جوهرافشان برای چاپ اثر هنری – همانطور که از نام آن پیداست – به طور مستقیم روی لباس استفاده می کند. چاپ DTG یک چاپ تمام رنگی و با کیفیت بالا را ارائه می دهد که آن را برای طرح های پیچیده یا تصاویر عکاسی ایده آل می کند. 

به خاطر داشته باشید که پرینترهای i nkjet گران هستند اما به غیر از آن، هیچ هزینه راه اندازی ندارند و بنابراین برای سفارش های کوچکتر مقرون به صرفه تر هستند. اگر فقط به چند تی شرت نیاز دارید، روش چاپ DTG بهترین گزینه است. 

این فرآیند نیاز به یک مرحله قبل از درمان دارد، زیرا جوهرها مستقیماً روی پارچه تی شرت چاپ می شوند، و پیش پردازش اجازه می دهد تا جوهر به خوبی ثابت شود و اجازه نمی دهد که در مواد خیس بخورد. علاوه بر این، تی شرت قبل از چاپ نیاز به گرم شدن دارد تا فرآیند درمان فعال شود.

طرفداران:

 • ایده آل برای طرح های چند رنگ دقیق
 • تولید سریع – یک تی شرت در عرض چند دقیقه ساخته می شود
 • جوهر به پارچه نفوذ می کند. هنگام لمس کردن آن، چاپ را احساس نخواهید کرد

معایب:

 • بهترین مناسب برای تی شرت های 100٪ پنبه یا ترکیب با درصد پنبه مناسب برای چاپ واضح تر
 • چاپ DTG به مرور زمان از بین می رود
 • منطقه چاپ محدود – شما نمی توانید کل تی شرت را با طرح های خود بپوشانید
 • دستگاه های چاپ DTG گران هستند

چاپ سیلک اسکرین

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - چاپ روی صفحه

چاپ روی صفحه یا سیلک اسکرین یک تکنیک چاپ مبتنی بر شابلون است که در آن جوهر از طریق صفحه مشبک روی تی شرت اعمال می شود. 

این محبوب ترین روش چاپ است و برای دهه ها وجود داشته است – ابتدا با دست و اکنون با ماشین های چاپ انجام می شود. 

از جوهرهای مخصوص چاپ روی صفحه استفاده می کند که ضخیم تر از جوهرهای مورد استفاده برای سایر روش های چاپ هستند و در نتیجه چاپ های بسیار پر جنب و جوش و ماندگاری بیشتری دارند. برخلاف چاپ DTG، چاپ روی صفحه برای طرح هایی با رنگ های کمتر مناسب تر است.

چاپ سیلک برای سفارش های بزرگ تا 500 تی شرت ایده آل است، زیرا تنظیم نسبتاً سریع و آسان است. با این حال، برای سفارش‌های کوچک‌تر می‌تواند گران‌تر باشد، زیرا هزینه راه‌اندازی در آن وجود دارد.

طرفداران:

 • جوهر چاپ روی صفحه عمیقاً در الیاف جذب می شود که منجر به چاپ های پر جنب و جوش خیره کننده می شود.
 • فرآیند چاپ سریع برای مقادیر زیاد تی شرت
 • قابل استفاده بر روی اکثر مواد – پنبه، پلی استر و ترکیبات مختلف
 • تی شرت های چاپ شده با صفحه نمایش می توانند چرخه های شستشوی بی شماری را بدون محو شدن تحمل کنند

معایب:

 • منطقه چاپ محدود – این روش چاپ برای پوشاندن کل تی شرت مناسب نخواهد بود
 • اگر می‌خواهید این کار را در خانه انجام دهید، به خاطر داشته باشید که جوهر چاپ روی صفحه تمایل به ریختن همه جا دارد و بسیار نامرتب است.
 • رنگ‌های محدود – نمی‌توانید به طراحی بسیار رنگارنگ برسید یا عکسی فوق‌العاده واضح روی تی‌شرت خود چاپ کنید.

روش های چاپ انتقال حرارت

از بین روش‌های مختلف چاپ تی‌شرت، چاپ انتقال حرارت یکی از محبوب‌ترین روش‌ها است. این از یک پرس حرارتی برای انتقال تصویر یا طرح روی تی شرت استفاده می کند. 

چاپ انتقال حرارت با هر دو روش قبلی متفاوت است زیرا به جوهر یا رنگ خاصی نیاز ندارد – تنها چیزی که نیاز دارید یک دستگاه پرس حرارتی و کاغذ انتقال است.

چاپ انتقال حرارت یک گزینه عالی برای تی شرت های سفارشی است زیرا همه کاره است. شما می توانید تقریباً هر طرح یا تصویری را روی یک پیراهن چاپ کنید، از جمله طرح هایی که تمام تی شرت را می پوشانند. 

تمام روش‌های ذکر شده در زیر اساساً زیرگروه‌های تکنیک چاپ حرارتی هستند، بنابراین برای انتخاب بهترین روش برای کسب و کار چاپ تی‌شرت، اجازه دهید به هر یک از آنها نگاه کنیم.

سابلیمیشن یا چاپ سراسری (AOP)

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - تصعید رنگ یا چاپ سراسری (AOP)

چاپ سابلیمیشن رنگ، همچنین به عنوان چاپ سراسری (AOP) شناخته می شود، احتمالاً یکی از محبوب ترین انواع چاپ پیراهن است. گرافیک چاپ به صورت دیجیتالی بر روی کاغذ مخصوص انتقال حرارت چاپ می شود که سپس با اعمال حرارت روی تی شرت ها منتقل می شود. 

روش پرس حرارتی تصعید رنگ از جوهر مبتنی بر رنگ استفاده می‌کند که با گرم شدن به گاز تبدیل می‌شود، که فرآیندی کاملاً متفاوت از سایر روش‌های چاپ انتقال حرارت است که در ادامه مقاله ذکر شد. 

فشار و حرارت اعمال شده جوهر مبتنی بر رنگ را به گاز تبدیل کرده و سپس به حالت جامد برمی‌گرداند. این برای الیاف مصنوعی مانند پارچه های پلی استر عالی است. همانطور که رنگ ها تا هسته الیاف نفوذ می کنند، با مواد یکی می شوند و در نتیجه چاپ تی شرت های زنده و ماندگاری دارند. 

چاپ سابلیمیشن رنگ را نمی توان با پنبه استفاده کرد که بسیار متخلخل است و به اصطلاح باعث خونریزی می شود – نتیجه کسل کننده و تار به نظر می رسد. 

مواد مصنوعی در اینجا قانون دارند – هر چه درصد پلی استر بیشتر باشد، نتیجه نهایی بهتر است. این روش با تی شرت های پلی استر سفید بهترین است، زیرا رنگ های پایه تیره به خوبی کار نمی کنند زیرا رنگ ها کاملاً با الیاف مواد یکپارچه می شوند.

فرآیند چاپ روی صفحه و چاپ DTG را نمی توان برای چاپ سراسری استفاده کرد، بنابراین می توانید با روش سابلیمیشن رنگ در تجارت تی شرت خلاقیت بیشتری داشته باشید.

طرفداران:

 • چاپ سابلیمیشن نتایج طولانی مدتی را برای شما به ارمغان می آورد، زیرا رنگ ها به طور کامل در الیاف نفوذ می کنند، بنابراین طرح ها روشن و زنده می شوند، حتی پس از شستشوهای بی شمار.
 • یکی از بهترین گزینه های چاپ تی شرت برای ماندگاری طولانی است، زیرا رنگ ها ترک نمی خورند یا محو نمی شوند
 • تمام تی شرت پلی استر را از درز به درز بپوشانید تا نتایج نهایی خیره کننده ای داشته باشید

معایب:

 • نمی توان روی پارچه های تیره استفاده کرد. همه جاهای خالی تیشرت با چاپ کامل سفید هستند، زیرا رنگ ها باید در پارچه نفوذ کنند و روی رنگ پایه تیره غیرممکن است.
 • روی تیشرت های نخی قابل استفاده نیست. فقط لباس هایی با درصد پلی استر بالا، زیرا الیاف آن صاف است و به اندازه الیاف طبیعی جذب نمی شود.
 • گران تر از سایر روش های چاپ

چاپ مستقیم روی فیلم (DTF)

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - چاپ مستقیم روی فیلم (DTF)

چاپ مستقیم روی فیلم یا DTF یکی از بهترین تکنیک های چاپ تی شرت است و شامل چاپ طرح ها بر روی یک فیلم PET خاص (پلی اتیلن ترفتالات) و سپس انتقال آنها به تی شرت با استفاده از پودر چسب و حرارت است. 

بر خلاف چاپ DTG، DTF نیازی به درمان قبلی لباس ندارد، زیرا طرح از قبل روی یک فیلم چاپ شده است.

این روش انتقال حرارت بر روی هر نوع پارچه ای قابل استفاده است. تی شرت های پلی استر یا تی شرت های نخی بسازید – نتیجه به همان اندازه خوب است. 

با این حال، در DTG طراحی و جوهرها در پارچه گنجانده شده است. با روش DTF، پودر ثابت کننده طرح را پلاستیکی و براق می کند. از آنجایی که رنگ ها با رنگ پایه تی شرت تداخلی ندارند، نتیجه نهایی پر جنب و جوش تری می دهد.

طرفداران:

 • روش DTF امکان چاپ روی طیف وسیعی از پارچه ها را فراهم می کند
 • چاپ های روشن و زیبایی می دهد، زیرا طرح ها بدون نفوذ به الیاف روی پارچه اعمال می شوند
 • قابل انتقال به هر رنگ پایه
 • مقاومت در برابر سایش و پارگی بالا

معایب:

 • فقط روی وسایل کوچکتر مانند تی شرت، روکش کوسن یا ماسک صورت قابل استفاده است
 • چاپ نسبتاً پلاستیکی است
 • کل فرآیند پیچیده تر از تصعید رنگ یا چاپ DTG است

انتقال پلاستیزول

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - انتقال پلاستیزول

در لیست چاپ پرس حرارتی لازم است به انتقال پلاستیزول اشاره کنیم. این یک نوع چاپ غیرمستقیم روی صفحه است – روش ها کمی مشابه هستند، اما به جای چاپ مستقیم روی تی شرت، ابتدا طرح روی کاغذ انتقال حرارت قرار می گیرد 

چاپ حرارتی پلاستیزول را می توان روی طیف وسیعی از پارچه ها اعمال کرد، نه فقط پنبه یا پلی استر – نئوپرن و برخی نایلون ها نیز کارایی دارند.

انتقال پلاستیزول جایگزین گسترده ای برای چاپ سیلک و سایر روش های چاپ است، زیرا برای مقادیر کمتر محصول ارزان تر است. 

اولین مرحله در این روش انتقال حرارت، قرار دادن کاغذ انتقال پلاستیزول در زیر صفحه نمایش بر روی دستگاه چاپ است. سپس دانه های شن مانند در سراسر کاغذ توزیع می شود تا از تار شدن طرح جلوگیری شود.

جوهر پلاستیزول مستقیماً روی کاغذ پلاستیزول چاپ می شود، سپس با تی شرت در دستگاه پرس حرارتی که برای انتقال طرح از کاغذ به تی شرت استفاده می شود، تراز می شود.

به لطف کاغذ روغنی مورد استفاده در این فرآیند، امکان دستیابی به جلوه‌های ویژه مانند پوشش براق یا بافت نیز وجود دارد.

طرفداران:

 • پرداخت های مختلف
 • بسیار بادوام – چاپ ترک نمی خورد یا محو نمی شود
 • برای ایجاد تی‌شرت‌هایی با طراحی یکسان اما تفاوت‌های کوچک عالی است، برای مثال تیم‌های ورزشی، جایی که باید نام یا شماره بازیکنان را تغییر دهید.

معایب:

 • نمی توان تی شرت های عکس را چاپ کرد
 • شما فقط می توانید صداهای کامل را چاپ کنید. بدون نیم تن
 • برای تعداد زیاد تی شرت ایده آل نیست، زیرا هر محصول به چاپ کاغذی خاص خود نیاز دارد

چاپ وینیل انتقال حرارت CAD

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - چاپ وینیل انتقال حرارت CAD

طراحی به کمک کامپیوتر یا چاپ وینیل انتقال حرارت CAD بیشتر برای چاپ شماره، نام و لوگوی بازیکنان روی تی‌شرت یا پیراهن تیم‌های ورزشی استفاده می‌شود که نیاز به برش بسیار دقیق مواد دارد.

دستگاهی طرح‌های CAD را بر روی قطعات وینیل انتقال حرارت رنگی برش می‌دهد که سپس با پرس حرارتی روی تی‌شرت قرار می‌گیرد.

مانند بسیاری از انواع دیگر تکنیک های چاپ پیراهن، این کار به تجهیزات خاصی نیاز دارد – یک دستگاه برش CAD برای حروف دقیق. این روش چاپ تی شرت به دلیل وینیل استفاده شده در این فرآیند، نتیجه نسبتاً سفتی به دست می دهد.

طرفداران:

 • برای تی شرت های تیم های ورزشی عالی است
 • قابل اجرا در هر نقطه از لباس
 • هر نوع پارچه ای کار خواهد کرد

معایب:

 • فقط برای طراحی های متنی قابل استفاده است
 • به دلیل برش دقیق، این فرآیند زمان زیادی می برد

سایر تکنیک های چاپ

علاوه بر چاپ DTG و پرس حرارتی، انواع دیگری از چاپ پیراهن وجود دارد که می توانید از آنها برای اعمال طرح های تی شرت خود بر روی لباس استفاده کنید. با این روش ها می توانید به محصولات کمی متفاوت برای تجارت تیشرت خود دست پیدا کنید.

گلدوزی

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - گلدوزی

گلدوزی یک راه عالی برای اضافه کردن کمی پیچیدگی به تی شرت شما است. آرم های گلدوزی شده پیچیده تر از آنچه روش چاپ وینیل می تواند به دست آورد، به نظر می رسد.

هنگامی که می خواهید یک طرح تی شرت با گلدوزی ایجاد کنید، باید الزامات طراحی دقیق را رعایت کنید، زیرا طرح ها با چرخ خیاطی ساخته می شوند نه چاپگر. تنوع رنگ، و همچنین منطقه چاپ محدود است. با این حال، گلدوزی بیشتر از هر روش چاپ دیگری دوام خواهد داشت.

طرفداران:

 • فوق العاده بادوام
 • حرفه ای و بی انتها به نظر می رسد
 • بدون رنگ، سازگار با محیط زیست است

معایب:

 • برای طرح های دقیق مناسب نیست
 • محدوده محصول کوچکتر
 • الزامات طراحی بسیار دقیق
 • گران تر از سایر روش های چاپ تی شرت

ایربراشینگ

رایج ترین انواع چاپ پیراهن - ایربراشینگ

این روش با سایر روش‌های چاپ تی‌شرت که در بالا ذکر شد بسیار متفاوت است، زیرا نیازی به کاغذ انتقالی مانند چاپ سابلیمیشن یا سایر روش‌های پرس حرارتی ندارد. در واقع، به هیچ وجه به چاپگرهای DTG یا ماشین های دیگر نیاز ندارد. ایربراش کاری کاملا دستی است که با دست انجام می شود.

این تکنیک طراحی تی شرت توسط علاقه مندان ترجیح داده می شود زیرا فضای زیادی برای آزمایش می دهد. به خاطر داشته باشید که نتیجه به شدت به سطح مهارت شما و میزان ثابت بودن دست شما بستگی دارد.

تی شرت های ایربراش یا اسپری رنگ بسیار نامرتب در نظر گرفته می شوند و به یک اتاق با تهویه مناسب نیاز دارند. اما به غیر از آن، تنها چیزی که نیاز دارید یک استنسیل از آنچه می خواهید روی تی شرت خود دارید و آن را به طور ایمن روی لباس محکم کنید. سپس اسپری کنید تا آماده شود.

طرفداران:

 • به راحتی در خانه قابل انجام است
 • ارزان
 • فضای زیادی برای خلاقیت وجود دارد
 • شادی DIY

معایب:

 • کیفیت طراحی پایین
 • چاپ تیشرت ماندگاری بالایی ندارد
 • نامناسب برای حجم زیاد

کدام روش چاپ تی شرت را باید انتخاب کنید؟

وقتی نوبت به چاپ تی شرت می رسد، گزینه های زیادی برای ایجاد محصولات زیبا دارید. اگر انواع چاپ پیراهن بالا کمی سخت به نظر می رسد، ما به شما کمک می کنیم.

همه چیز به این بستگی دارد که آیا می‌خواهید طرح‌های پیچیده را چاپ کنید، روی چاپگر DTG سرمایه‌گذاری کنید یا به یک شرکت چاپ مانند Printify اعتماد کنید تا ایده‌های پرس حرارتی یا DTG شما را از A تا Z مدیریت کند.

همچنین در نظر بگیرید که چه نوع طرح هایی در ذهن دارید: یک لوگوی کوچک، طرح های بزرگ یا چاپ پیچیده

بیایید همه آنها را با هم مقایسه کنیم:

کیفیتمنطقه چاپگزینه های طراحیماندگاریزمانجلدهزینه
DTGبالامتوسطزیادبالاسریعبالامتوسط
چاپ صفحه نمایشبالامتوسطمتوسطبالاسریعبالابالا
تصعید رنگبالابزرگزیادبالامتوسطبالابالا
DTFبالامتوسطمتوسطبالاسریعمتوسطبالا
انتقال پلاستیزولبالابزرگمتوسطمتوسطمتوسطمتفاوت استمتوسط
چاپ وینیلبالابزرگمحدودبالامتفاوت استمتوسطکم
گلدوزیبالاکم اهمیتمحدودبالامتوسطبالابالا
ایربراشینگمتفاوت استبزرگزیادکممتفاوت استکمکم

از چندین نوع چاپ پیراهن با مدوپد استفاده کنید

اگر تمایلی به سرمایه گذاری روی هیچ نوع تجهیزاتی برای کسب و کار چاپ تی شرت خود ندارید یا هنگام پی بردن به چیزها دست خود را کثیف می کنید، یک راه منظم و مقرون به صرفه برای انجام آن بدون برداشتن انگشت وجود دارد. مدوپد برای کمک به شما در طراحی و فروش آسان تی شرت ایجاد شده است.

مدوپد یک شرکت دراپ‌شیپی چاپ بر اساس تقاضا است که در چاپ تی‌شرت تخصص دارد و بیش از ۱۵۰ محصول سفارشی دیگر را برای طراحی و فروش آنلاین برای کسب سود به شما ارائه می‌دهد.

چه نوع روش های چاپ با مدوپد موجود است؟

انواع روش های چاپ با Printify موجود است

در حال حاضر، Printify روش های چاپ زیر را برای دراپ شیپینگ محصولات ارائه می دهد:

 • چاپ مستقیم به لباس یا DTG
 • چاپ سابلیمیشن رنگ یا AOP
 • چاپ مستقیم به فیلم
 • گلدوزی

چاپ بر حسب تقاضا چیست؟

چاپ بر حسب تقاضا روش خاصی برای انجام سفارش است که در آن محصول تنها پس از پرداخت هزینه توسط مشتری چاپ می شود. این به چند دلیل شگفت انگیز است.

اولاً هیچ کالای فروخته نشده ای وجود ندارد، زیرا محصولات – همانطور که از نام پیداست – بر اساس تقاضا چاپ می شوند. 

دوم – طراحان و بازرگانانی مانند شما نیازی به نگهداری سهام ندارند. 

و سوم، لازم نیست در مورد هر چیزی که پس از فروش رخ می دهد استرس داشته باشید. کل فرآیند، از چاپ تی شرت های شما تا بسته بندی و حمل و نقل و حتی پشتیبانی مشتری، به طور کامل توسط مدوپد و شرکای چاپ آن انجام می شود.

مدوپد ادغام آسان با شناخته شده ترین پلتفرم ها و بازارهای تجارت الکترونیک مانند Etsy، Shopify، Walmart، WooCommerce، PrestaShop و دیگران را ارائه می دهد.

بدون حداقل سفارش

مدوپد اینجا نه تنها به شما کمک می کند تا یک فروشگاه آنلاین باز کنید. هر کسی می تواند تی شرت های سفارشی ایجاد کند، زیرا آنها حداقل مقدار سفارش را ندارند. 

درست خواندید حتی اگر می خواهید یک پیراهن تک برای خود یا چند پیراهن برای جشن عروسی خود یا سایر رویدادهای خاص بسازید، می توانید بدون هزینه اضافی. 

همچنین می‌توانید محصولات را با استفاده از چندین ارائه‌دهنده چاپ در مکان‌های مختلف، با ترکیب روش‌های چاپ و نواحی مختلف چاپ چاپ کنید. و باز هم بدون حداقل سفارش.

چگونه با مدوپد تی شرت بسازیم

ثبت نام

برای شروع چاپ تی شرت، برای یک اکانت مدوپد رایگان ثبت نام کنید . تنها چیزی که نیاز داری یک موبایل معتبر است. 

یک محصول را انتخاب کنید

در کاتالوگ گسترده مدوپد (بیش از ۱۵۰ محصول)، محصولاتی را برای چاپ انتخاب کنید. در زیر هر محصول، ارائه دهنده چاپ را بر اساس قیمت، مکان، رنگ و سایر معیارها انتخاب کنید.   روی Start designing
کلیک کنید تا به Mockup Generator رایگان برای افزودن طرح ها بروید.

طرح ها را اضافه کنید

طرح هایی را که ایجاد کرده اید آپلود کنید. اگر هنرمند ماهری نیستید، یک طراح را به صورت آنلاین در پلتفرم هایی مانند پونیشا یا  Fiverr استخدام کنید .

محصول را ویرایش و ذخیره کنید

طرح را روی محصول مجازی تنظیم کنید و در صورت تمایل، متنی اضافه کنید. پیش نمایش را فشار دهید تا یک مدل محصول مشابه را ببینید. اگر خوشحال هستید، ذخیره را فشار دهید و ادامه دهید.

سفارش نمونه

اگر برای کسب درآمد آنلاین با فروش تی شرت اینجا نیستید، این آخرین قدمی است که در حال حاضر باید بردارید. در داشبورد مدوپد ، تی شرت های جدید خود را به عنوان نمونه محصولات سفارش دهید.
اگر متوجه شدید که طرح های شما آنقدر خوب هستند که نمی توانید آنها را فقط برای خود نگه دارید، به مرحله بعدی بروید!
به هر حال، اگر قصد دارید یک فروشگاه آنلاین راه اندازی کنید، سفارش نمونه محصول همیشه ایده خوبی است. به این ترتیب، می توانید قبل از ارائه محصول به خریداران، آن را ببینید و احساس کنید.

نکته حرفه ای

اگر می‌خواهید تا 20 درصد در هر محصول صرفه‌جویی کنید، در اشتراک پرو یا پلاس ثبت‌نام کنید . 

یک فروشگاه را وصل کنید

مدوپد به زیبایی با برخی از محبوب ترین پلتفرم ها و بازارهای تجارت الکترونیک مانند دیجی کالا و فروشگاه سازهایی مانند سازیتو موجود در آنجا متصل می شود. بهترین بین المللی را برای شما انتخاب کنید: بازاری مانند Etsy یا پلتفرمی مانند Shopify، و با حساب مدوپد خود ارتباط برقرار کنید. اکنون برای مرحله بعدی و نهایی آماده هستید.

انتشار و شروع به فروش کنید

هنگامی که فروشگاه تجارت الکترونیک خود را با مدوپد وصل کردید، وقت آن است که تی شرت های خود را به صورت آنلاین لیست کنید. این کار به راحتی تنها با چند کلیک از داشبورد مدوپد شما انجام می شود. توضیحات محصول را ویرایش کنید یا مواردی را که قبلاً موجود است نگه دارید، قیمت‌های خود را تعیین کنید و آماده شروع فروش هستید.

مخلص کلام

امیدواریم این راهنما به شما کمک کرده باشد تا از انواع روش های چاپ پیراهن استفاده کنید. 

شاید شما آنقدر الهام گرفته اید که اکنون به فکر راه اندازی خط تولید لباس خود هستید . زیرا با چاپ بر اساس تقاضا، این کار بسیار آسان و مفید است.

دنیای چاپ تی شرت پر از گزینه است، زیرا تکنیک های بسیار متنوعی برای طراحی تی شرت های شما وجود دارد. پرس حرارتی را برای محصولاتی مانند تی شرت های سابلیمیشن انتخاب کنید، یا یک برنامه وینیل انتقال حرارت را برای ایجاد تی شرت های تیم ورزشی انتخاب کنید – همه اینها به خواسته ها و نیازهای شما بستگی دارد.

روی تجهیزاتی سرمایه‌گذاری کنید تا احساس لذت‌بخشی از ایجاد تی‌شرت‌ها را خودتان انجام دهید یا به کسب‌وکارتان اعتماد کنید مدوپد ، که می‌تواند همه چیز را برای شما انجام دهد. انتخاب باشماست.

حالا که یاد گرفتید چیست، شروع به طراحی چند طرح کنید، به نام برند خود فکر کنید و طراحی کنید!

قیمت محصولات

با اشتراک ویژه ، محصولات با کیفیت با قیمت رقابتی داشته باشید

بیشتر بدان

راهنمای نهایی برای 8 نوع رایج چاپ تی شرت

مطالب پربازدید

چک لیست شروع کسب‌وکار

چاپ براساس تقاضا هم رسم و آدابی داره رفیق

بیشتر بدان
از شاتراستوک تا میدجرنی

اگر سلیقه داری ولی طراح نیستی از اینجا شروع کن!

بیشتر بدان
نیچ مارکت

یک بخش محدود بازار انتخاب کن

بیشتر بدان
سبد خرید
ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

فروشگاه
وبلاگ
0 محصول سبد خرید